Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

"BIOMED-LUBLIN" WSISZ S.A.O firmie

  • Uniwersytecka 10, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"BIOMED-LUBLIN" WSISZ S.A.

Uniwersytecka 10

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać obszar produkcji poprzez nadzór, remont i konserwację parku maszynowego Firmy

  • Nadzorować stan techniczny obiektów energetycznych (stacje transformatorowe, rozdzielnie prądu, węzły cieplne, rozdzielnice, generatory pary)

  • Sprawować kontrolę nad funkcjonowaniem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych,

  • Nadzorować systemy i instalacje wykorzystywane podczas produkcji

  • Współpracować z dostawcami podzespołów poprzez składanie zamówień, zgłaszanie awarii, realizację napraw pogwarancyjnych

  • Ściśle współpracować z Wydziałami produkcyjnymi oraz Działem Walidacji

  • Wykonywać drobne naprawy techniczne i mechaniczne

  • Być częścią zespołu odpowiadającego za produkcję preparatów medycznych i leków wspierających ludzkie zdrowie

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze i utrzymaniu systemów klimatyzacyjnych, chłodniczych, energetycznych

  • Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu automatyki przemysłowej (mile widziane)

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi urządzeń energetycznych

  • Masz doświadczenie w branży produkcyjnej (mile widziane)

  • Cechuje Cię zorientowanie na cel, umiejętność planowania i priorytetyzowania aktywności.

  • Swoją pracę wykonujesz z zaangażowaniem i masz wysokie standardy etyczne

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Współpracę z firmą z branży biotechnologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Realną możliwość rozwoju własnego oraz udział w działaniach rozwojowych Spółki

Biomed Lublin WSiSz S.A jest polską firmą biotechnologiczną o długoletniej historii, od lat stojącą na straży zdrowia immunologicznego kraju. Jest producentem wielu unikalnych leków, dzięki którym możliwa jest skuteczna profilaktyka zdrowia i ratowanie życia ludzkiego. Wciąż udoskonala produkty i procesy, tak by były najlepszą odpowiedzią na oczekiwania pacjentów. Chcesz być częścią zespołu który tworzy innowacyjną biotechnologię dla lepszego życia – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas bliżej:

www.biomedlublin.com

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.