Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PT Makaruk Sp. z o.o. z siedzibą w: Kolejowa 15, 05-220 Zielonka , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

PT MAKARUK sp. z o.o.

  • Mełgiewska 30F, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Mełgiewska 30F

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych;

  • Przeglądy/konserwacje i naprawy maszyn oraz urządzeń;

  • Zmiany oprzyrządowania;

  • Analiza przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe;

  • Uprawnienia SEP do 1kV Eksploatacja (E);

  • Minimum rok doświadczenia w branży produkcyjnej;

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu sterowników PLC oraz obsługi falowników;

  • Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Motywacja do pracy;

  • Umiejętność analizowania zagadnień technicznych;

  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w prawidłowe funkcjonowanie działu produkcji i utrzymania ruchu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Pracę w systemie zmianowym;

  • Bardzo dobre warunki wykonywania pracy m.in. klimatyzowane pomieszczenia produkcyjne (temp. 18-21ºC);

  • Dobre warunki socjalne – odzież robocza, indywidualne szafki, AGD w pomieszczeniu socjalnym;

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego;

  • Miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów.

O nas

Firma PT Makaruk Sp. z o.o. zajmująca się co-packingiem znajduje się w Lublinie. Firma oferuje profesjonalne usługi konfekcjonowania, czyli zespół czynności polegający na dzieleniu wyrobów, zapakowaniu oraz oznaczeniu produktu zgodnie z wymogami klienta. Terminem tym określa się również działania polegające na przepakowywaniu towarów z opakowań zbiorczych do jednostkowych lub nowych wraz z ich oznaczeniem. Oferujemy pakowanie, przepakowywanie produktów (półautomatyczne lub ręczne) przeprowadzane przez w pełni wykwalifikowaną i wyszkoloną załogę.