Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

WagranO firmie

Wagran

Spalska 103/105

Tomaszów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • działania prewencyjne,

  • konserwacja i remonty maszyn, urządzeń i infrastruktury,

  • usuwanie bieżących awarii elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych,

  • diagnozowanie awarii i proponowanie działań zapobiegawczych,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną i magazynem części zamiennych,

  • udział w uruchamianiu nowych maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (mechanika, elektrotechnika) lub wiedza z tych dziedzin poparta praktyką

  • minimum roczne doświadczenie w utrzymaniu ruchu ,

  • znajomość instalacji próżniowych, sprężonego powietrza,

  • uprawnienia SEP do 1kV

  • znajomość systemu CMMS – mile widziana

To oferujemy

  • wsparcie w procesie wdrożenia,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • praca w systemie trzyzmianowym (pon.-pt.),

  • inwestycję w pracownika - szkolenia, kursy, uprawnienia

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na współpracę,

  • bogaty pakiet dodatków pozapłacowych

Wagran

Jesteśmy największym w kraju, renomowanym producentem zlewozmywaków z kompozytów granitowych, umywalek, brodzików i metalowych akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Istniejemy na rynku od ponad 12 lat. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i zaangażowanej kadrze nasze produkty można znaleźć w największych sieciach sklepów budowlano-remontowych na całym świecie.

Inwestycje w nowoczesne technologie zwiększają nasze możliwości produkcyjne – rozbudowujemy park maszynowy we współpracy z renomowanymi dostawcami. Oprócz maszyn odlewniczych posiadamy miedzy innymi maszyny CNC, a także najnowocześniejsze w Europie roboty spawalnicze.

Przewiń do profilu firmy