Oferta pracy

Elektromechanik maszyn utrzymania ruchu

ELTEK Poland

  • Świt 16, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Świt 16

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie napraw awaryjnych maszyn produkcyjnych

  • Regularne prowadzenie przeglądów okresowych maszyn produkcyjnych

  • Prowadzenie prac remontowych i konserwacyjnych urządzeń linii produkcyjnej

  • Prowadzenie diagnostyki maszyn produkcyjnych

  • Raportowanie wyników prowadzonych prac przełożonemu

  • Praca w systemie III zmianowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik)

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami

  • Podstawowa wiedza z zakresu sterowania PLC

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

To oferujemy

  • Stałą pracę na umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Kursy, szkolenia

  • Karty Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

ELTEK Poland to zagraniczna firma produkcyjna sektora motoryzacyjnego i AGD.

Przewiń do profilu firmy