Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Mechanik

Auto-Zięba Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • diagnoza i naprawa pojazdów serwisowych,

  • mile widziana diagnoza i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych,

  • komunikacja z doradcami serwisowymi o przebiegu naprawy pojazdów,

  • wycena i sprawdzanie dostępności wymienianych podzespołów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie mechanika,

  • znajomość budowy i naprawy pojazdów samochodowych,

  • zaangażowanie w pracę oraz chęć rozwijania umiejętności zawodowych,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjny premiowy system wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Tak się u nas pracuje