Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik / Mechanik

Coko-Werk Polska Sp. z o. oO firmie

  • Konstantynów Łódzki

    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca jako elektromechanik / mechanik w zespole Utrzymania Ruchu

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • bieżące naprawy w wydziale produkcyjnym

  • pozyskiwanie i magazynowanie części zamiennych

  • prowadzenie dokumentacji dotyczących napraw i konserwacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane)

  • praktyczna wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka)

  • uprawnienia elektryczne do 1kV (mile widziane do 15kV)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ‘4-brygadowym’

Mile widziane

  • uprawnienia na suwnice, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy w środowisku TPM będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • prywatną opiekę medyczną

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę podstawowym systemie czasu pracy (z możliwością pracy w ‘4 brygadach’)

  • miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Coko-Werk Polska Sp. z o. o

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na Klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy