Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Mechanik samochodów osobowych

KLIMCZAK SP. Z O. O.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa i obsługa pojazdów zgodnie z wytycznymi i technologią naprawy producenta pojazdów,

  • Dokonywanie diagnostyki, przeglądów, napraw,

  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowaniem działań prewencyjnych w celu ich eliminowania,

  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych samochodów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zakresie budowy i naprawy pojazdów,

  • Znajomość budowy i technologii napraw pojazdów osobowych,

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku (mile widziane w ASO),

  • Znajomość obsługi komputera oraz serwisowych urządzeń diagnostycznych,

  • Chęć rozwijania własnych umiejętności,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu,

  • Gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym,

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - autoryzacja Citroen, Mazda, Peugeot,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od realizacji wyznaczonych celów,

  • Pakiety szkoleń,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Klimczak Sp. z o. o. Autoryzowany Dealer Citroen oraz Mazda będący liderem na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukuje wykwalifikowanych pracowników na stanowisko Mechanik - Elektromechanik samochodów osobowych.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, klikając w przycisk Aplikuj.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.