Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Mechanik Samochodowy

DYSZKIEWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 5006 500 brutto / mies.

DYSZKIEWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawska 84

Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw, przeglądów okresowych oraz innych zleconych prac w samochodach osobowych i dostawczych

  • kompleksowa naprawa pojazdów zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi

  • bieżąca konserwacja i przegląd

  • wykonywanie napraw elektrycznych samochodów osobowych i dostawczych

  • obsługa klimatyzacji samochodowej

  • wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elekromechanika, mechanika samochodowego

  • samodzielne diagnozowanie usterek

  • sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym

  • samodzielną naprawdę w oparciu o technologię producenta

  • wiedza z zakresu elektryki samochodowej

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • możliwość zakwaterowania

  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wyposażenie niezbędne do pracy na stanowisku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV oraz odwiedzania naszej strony internetowej: http://www.dyszkiewicz.pl/

CV wyślij za pomocą przycisku aplikowania.