Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik - Mechanik Samochodowy

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwis samochodowy AUTO KASPEREK poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielna i kompleksowa naprawa pojazdów samochodowych
    • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych
    • Utrzymanie właściwego stanu stanowiska (w tym: urządzenia i narzędzia)

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu mechaniki lub elektromechaniki pojazdowej
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika/elektromechanika
    • Umiejętność obsługi specjalistycznych urządzeń, w tym komputerowych testerów diagnostycznych
    • Dobra organizacja pracy
    • Samodzielność, sumienność, uczciwość i odpowiedzialność
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie 25 zł RBG
    • Otwartość na podnoszenie wiedzy praktycznej
    • Szkolenia specjalistyczne
    • Przyjemną atmosferę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.