Logo Pracuj.pl

Elektromechanik / Mechanik

MB Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Swarzędz
    Swarzędz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawy, przeglądy, diagnostyka samochodów dostawczych i ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep;

Nasze wymagania

  • mile widziany absolwent szkoły samochodowej kierunek elektromechanika;
  • duża motywacja w realizacji założonych celów i zadań;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość na nowe pomysły;
  • dokładność i uczciwość;
  • prawo jazdy;

To oferujemy

  • stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pracę w miłej atmosferze w ambitnym i wspierającym się zespole;
  • zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;

MB Poznań Sp. z o.o.

Firma MB Poznań funkcjonuje na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym już blisko 20 lat, a od 2005 roku ściśle współpracuje z Mercedes-Benz Polska, czego wynikiem są już dwie Autoryzowane Stacje Dealerskie firmy MB Poznań w Wielkopolsce. Jedna lokalizacja mieści się w Komornikach, druga znajduje się w Swarzędzu.

Serwis MB Poznań powstał w listopadzie 2005 roku w Swarzędzu, Jasinie pod Poznaniem, a od 19 listopada 2007 roku ma status Autoryzowanego Dealera Samochodów Ciężarowych i Dostawczych marki Mercedes-Benz.

W punkcie mieszczącym się w Komornikach przy Autostradzie A2 mieści się salon sprzedaży samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, a także profesjonalny serwis dokonujący napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Klienci mają również możliwość zakupu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, a także opon do samochodów dostawczych i ciężarowych. W ramach prowadzonej usługi Service24h klientom oferowana jest całodobowa pomoc serwisowa.

Stacja Serwisowa MB Poznań w Swarzędzu zapewnia gwarancyjny i pogwarancyjny serwis samochodów oraz sprzedaż oryginalnych części, akcesoriów oraz opon do samochodów dostawczych i ciężarowych. Dysponując 16 metrową kabiną lakierniczą MB Poznań oferuje naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek, w tym samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i naczep. Punkt posiada również własną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

Elektromechanik / Mechanik, Swarzędz