Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu

FIBERLAB S.A.

  • Brzezie 387, Brzezie (pow. wielicki)
    Brzezie (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

387

Brzezie (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • montaż, konserwacja i naprawa narzędzi, maszyn oraz urządzeń do wytłaczania profili WPC;

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń;

  • zapobieganie awariom poprzez bieżącą kontrolę sprawności, działania linii produkcyjnych do wytłaczania oraz urządzeń wraz z raportowaniem;

  • realizacja przeglądów, napraw oraz konserwacji linii produkcyjnych do wytłaczania;

  • nadzorowanie gospodarki magazynowej części zamiennych maszyn i urządzeń oraz bieżące zgłaszanie zapotrzebowania niezbędnego do efektywnego wykonywania prac;

  • udział w modernizacjach i uruchamianiu nowych elementów linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: elektromechanik);

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze Utrzymania Ruchu;

  • praktyczna znajomość zagadnień elektryki i mechaniki oraz znajomość schematów elektrycznych i hydraulicznych;

  • samodzielność i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem;

  • uprawnienia SEP do 1kV;

  • mile widziane - doświadczenie w dziedzinie maszyn i urządzeń do wytłaczania, znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia + premie;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

  • ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze.

O nas

Fiberlab S.A. to wiodący polski producent desek kompozytowych. Jego produkty oferowane pod marką Timberness to innowacyjne i trwałe kompozytowe deski tarasowe wytwarzane metodą koekstruzji. To produkty w 100% polskie – produkowane w kraju przez polską firmę.

Dowiedz się o nas więcej na www.timberness.pl.