Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik – Mechanik utrzymania ruchu

Piekarnia Oskroba S.A.

  • Kołbiel (pow. otwocki)

    Kołbiel (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziale utrzymanie ruchu,

  • diagnostyka, usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie bieżących napraw,

  • minimalizowanie ilości przestojów technicznych, podejmowanie działań prewencyjnych,

  • dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu powierzonych narzędzi,

  • branie czynnego udziału w nowych uruchomieniach.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie techniczne - kierunki (elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne)

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie,

  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki i automatyki maszyn,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • gotowość do pracy 4-zmianowej,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w zakładzie posiadającym nowoczesny park maszynowy,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne, dofinansowanie do kart Multisport,

  • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym,

  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo – pożyczkowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami i ugruntowanej pozycji rynkowej. Wysokie kwalifikację naszego zespołu, tradycyjne technologie piekarskie w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi składają się na nasz sukces.

Przewiń do profilu firmy