Logo Pracuj.pl

Elektromechanik/Mechanik Utrzymania Ruchu

FamilijnaO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Familijna

Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury
  • bieżące naprawy, usuwanie usterek, realizowanie przeglądów, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń
  • analiza przyczyn awarii i proponowanie rozwiązań oraz działań zapobiegawczych
  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień oraz modernizacji w celu redukcji awaryjności
  • aktywność w dziedzinie rozwoju i poprawy ergonomii i BHP pracy przy maszynach
  • aktywność w obszarze poprawy procesów technologicznych i technicznych i ich optymalizacji
  • ścisła współpraca z działami produkcyjnymi oraz pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu działania i budowy maszyn i urządzeń
  • wiedza z zakresu pneumatyki, mechaniki, eklektyki
  • minimum roczne doświadczenie w strukturach utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa komputera (oprogramowanie wspomagające utrzymanie ruchu)

Mile widziane

  • uprawnienia SEP 1kV
  • doświadczenie w przemyśle spożywczym

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • system nagród
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • prywatna opieka lekarska - finansowana przez Pracodawcę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne ceny naszych wyrobów
  • parking dostępny dla pracowników
  • bezpłatne posiłki
  • wsparcie zespołu oraz kierownika na każdym etapie zatrudnienia
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Jeśli należysz do osób, które:

  • są gotowe do pracy w systemie zmianowym
  • potrafią pracować w zespole
  • są gotowe do samodzielnej pracy oraz przejawiają inicjatywy
  • są komunikatywne
  • szukają długoletniej współpracy
  • …to nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!

Grupa Familijna od ponad 30 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

Elektromechanik/Mechanik Utrzymania Ruchu, Kuźnica Czeszycka 11, Kuźnica Czeszycka (pow. milicki)