Elektromechanik

BURY Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 23 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Wojska Polskiego 4

Mościska

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych,

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn CNC, UTB oraz urządzeń produkcyjnych,

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku: elektromechanika, elektrotechnika, mechanika, elektryka

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • proces wdrożenia nowych pracowników

  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 22.10.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy