Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik – Mobilny zespół techniczny SWAT z językiem angielskim

  • Łódź, Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-09-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    RIWAL specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku w wielu europejskich krajach. RIWAL działa na rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Z flotą ponad 15 000 maszyn posiadamy 70 oddziałów w 16 krajach i zatrudniamy ponad 1 900 pracowników. Służymy pomocą każdej firmie zainteresowanej wynajmem, zakupem maszyny czy szkoleniem, od międzynarodowych korporacji po małe i średnie przedsiębiorstwa.

    Poszukujemy do naszego zespołu zaangażowanych, pozytywnie nastawionych i konsekwentnie dążących do osiągania sukcesu osób. W Riwal zależy nam na tym, żeby każdy lubił swoją pracę i był dumny z osiąganych wyników. Cieszymy się widząc, jak wielu pracowników identyfikuje się z naszą misją i wiąże się z firmą na długo.

    Obecnie rekrutujemy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Holandia, Niemcy, UK, Francja, Skandynawia i inne

    Zatrudnienie: oddział Riwal Szczecin, Poznań, Pruszcz Gdański, Łódź, Gliwice, Rawa Mazowiecka, Warszawa, Kraków, Wrocław, w zależności od miejsca zamieszkania kandydat

    Cel:

    Odpowiedzialność za wykonywanie napraw maszyn floty na wynajem i przeznaczonych do sprzedaży. Rozwiązywanie usterek, konserwacja i naprawy maszyn na miejscu w wydajny, skuteczny i zorientowany na klienta sposób. Elastyczne wsparcie techniczne dla różnych krajów i projektów międzynarodowych Riwal, gdy jest to wymagane.

    Zadania i obowiązki:

    • Wykonywanie konserwacji i naprawy zgodnie ze standardami Riwal Way (maszyny w lokalnych krajach Riwal, maszyny na międzynarodowych projektach lub maszyny z floty wynajmu międzynarodowego);
    • Przeprowadzanie inspekcji maszyn przeznaczonych do wynajmu lub sprzedaży;
    • Przeprowadzanie inspekcji przed i po dostawie;
    • Zgłaszanie uszkodzeń/odszkodowań zgodnie z procedurą Riwal;
    • Zamawianie części z lokalnego magazynu lub międzynarodowego punktu serwisowego;
    • Ewidencja inspekcji i konserwacji zleceń pracy w systemie ERP;
    • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy, dbałość o powierzone narzędzia pracy;
    • Wsparcie dla międzynarodowej obsługi działu pomocy technicznej (telefonicznie);
    • Raportowanie do przełożonego w zakresie postępu prac.

    Wymagania

    • Gotowość do podróżowania po całym świecie zgodnie z wymaganiami (pobyt za granicą od kilku dni do kilku tygodni, w tym weekendów);
    • Średnie wykształcenie zawodowe na poziomie praktycznym i teoretycznym (najlepiej wykształcenie techniczne, np. Inżynieria mechaniczna, mechanika samochodowa lub elektrotechnika);
    • Dobra znajomość (technicznego) języka angielskiego, zarówno pisemnego, jak i mówionego, w tym języka potocznego (żargonu) na minimalnym europejskim poziomie A2;
    • Posiadanie wiedzy z zakresu hydrauliki, pneumatyki i elektromechaniki;
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych;
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w naprawie maszyn budowlanych;
    • Gotowość do uzyskania obowiązkowych certyfikatów i odbycia szkoleń finansowanych przez pracodawcę (IPAF, wózek widłowy BMWT, podnośnik itp.);
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość optymalizacji pracy zgodnie z metodologią lean będzie dodatkowym atutem.

    Cenimy w pracownikach:

    Zaangażowanie, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, inicjatywę, elastyczność, nastawienie na jakość.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach RIWAL;
    • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje finansowane przez pracodawcę;
    • Niezbędne narzędzia do pracy;
    • Finansowanie prywatnej opieki medycznej MEDICOVER;
    • Dostęp do grupowego ubezpieczenia;
    • Dofinansowanie do programu Multisport.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Riwal Poland Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Riwal Poland Sp. z o.o. 96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa Wola 31A. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Podstawa prawna:
    pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1