Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik/Monter w Dziale Produkcji

  • Białystok, Fasty (pow. białostocki), podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KanRo Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, działająca na rynku od ponad 20 lat, jest jedną z wiodących firm w branży wodno-kanalizacyjnej. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą na rynku polskim maszyn i urządzeń do czyszczenia i monitoringu sieci wodno-kanalizacyjnych, a także ich serwisem. Jesteśmy w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm z Niemiec, Włoch, Szwajcarii i Liechtensteinu. Więcej na stronie www.kanro.pl

    W ramach rozszerzenia naszej działalności oraz w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: podlaskie

    Zakres obowiązków:

    • Prace montażowe przy budowie urządzeń
    • Znajomość elektromechaniki maszyn zbliżonych konstrukcyjnie do: maszyn budowlanych, rolniczych, komunalnych, itp.
    • Sprawne posługiwanie się elektronarzędziami
    • Przygotowanie komponentów i montaż instalacji elektrycznych 12-24v
    • Prace z rysunkiem technicznym

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
    • Znajomość rysunku technicznego i układów elektrycznych
    • Zdolności manualne
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Solidność i precyzja
    • Dobra organizacja pracy
    • Doświadczenie: mile widziane, jednak nie jest to warunek konieczny
    • Wyłącznie osoby z Białegostoku lub okolicy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
    • Pracę na jedną zmianę (7:30-15:30)
    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników w pracy
    • System premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

    CV proszę składać poprzez przycisk aplikowania

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KanRo Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Fasty, Szosa Knyszyńska 89 15-690 Białystok zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    * Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne.

    * Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.