Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik (Morse Systems)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Pierwsze sześć miesięcy lub dłużej, szkolenie i miejsce wykonywania pracy Błonie k. Warszawy, docelowo Jasionka k. Rzeszowa.

  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych.

  • Usuwanie bieżących usterek linii produkcyjnych.

  • Sprawdzanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń.

  • Prowadzenie archiwum przeprowadzonych prac na maszynach i instalacjach.

  • Kontrolę stanów magazynowych oraz rejestrowanie pobrań części zamiennych.

  • Kontakty z firmami zewnętrznymi w zakresie konserwacji mechanicznej, pneumatycznej, hydraulicznej i elektrycznej.

  • Współpracę z działem technologicznym i produkcyjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami.

  • Aktywny udział przy wdrażaniu i utrzymaniu systemów takich jak 5S , TPM, SMED i innych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe),

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy (preferowane w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym w firmie motoryzacyjnej).

  • Wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki, mechaniki i automatyki.

  • Znajomość zasad TPM.

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Obsługa komputera - MS Office: Power Point, Word, Excel.

Mile widziane

  • Znajomość systemów PLC (preferowane Siemens , Allan Bradley).

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń,

  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • Możliwość rozwoju w firmie branży automotive

  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Przewiń do profilu firmy