Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik na hali produkcyjnej

Graner-Ice

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność odczytywania projektów technicznych,

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami typu wiertarka, wkrętarka czy szlifierka,

  • Nienaganna kultura osobista,

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Nawyk utrzymywania idealnego porządku.

  • Uprawnienia elektryka

  • Wiedza z zakresu systemów sterowania, pneumatyki i mechaniki maszyn produkcyjnych

Mile widziane

  • Znajomość urządzeń gastronomicznych i/lub chłodniczych.

  • Wykształcenie techniczne w zawodzie mechanik, elektryk, elektromechanik,

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Graner-Ice

GRANER wiodący producent profesjonalnych mebli i urządzeń chłodniczych oraz sprzętu gastronomicznego do obiektów HORECA zatrudni na stanowisko: Elektromechanik na hali produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą portalu Pracuj.pl