Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

NM POLSKA sp. z o.o.

5 5506 950 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Oleśnicka 12

Namysłów

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie pełnej sprawności maszyn i urządzeń

  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych i remontów maszyn

  • Prace naprawcze związane z usuwaniem awarii

  • Analiza źródłowych przyczyn awarii

  • Uczestnictwo w pracach instalacyjnych i modyfikacjach

  • Zgłaszanie usprawnień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. zasadnicze (mechanik maszyn i urządzeń, elektryk, elektronik, elektromechanik lub pokrewne)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Samodzielność, dociekliwość i zdolność rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV oraz umiejętności związane z diagnozowaniem systemów sterowania maszynami

To oferujemy

  • Wynagrodzenie na start wraz z premią: od 5550 zł brutto do 6950 zł brutto (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji)

  • Pierwsza umowa na 2 lata, druga na czas nieokreślony

  • Pakiet dodatkowych korzyści, dla Ciebie i Twoich bliskich ( dofinansowanie posiłków, codziennie świeży owoc, prezenty na święta, nagrody stażowe, karnety sportowe, dodatki finansowe w związku ze ślubem pracownika i narodzinami dzieci, i wiele innych benefitów)

  • Ubezpieczenie na życie i dodatkową opiekę medyczną

  • Fundusz Emerytalny w całości opłacany przez pracodawcę

  • Indywidualne ścieżki rozwoju umożliwiające szybki awans i wzrost wynagrodzenia

  • Wsparcie i doświadczenie kompetentnego zespołu podczas procesu wdrożenia

  • Nowoczesne maszyny i zrobotyzowane linie produkcyjne

  • Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, będącej w fazie dużego wzrostu i działającej zgodnie z poszanowaniem Prawa pracy i praw pracowniczych

  • Praca maksymalnie na 3 zmiany – nie mamy czterobrygadówki

  • Bezpieczne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Zainteresowana/y?

  • Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: Dział Personalny, NM Polska Sp. z o.o. ul. Oleśnicka 12, 46-100 Namysłów lub za pomocą przycisku aplikuj z dopiskiem „ elektromechanik”.

  • Tel. kontaktowy pon.-pt. 07:00-15:00 tel. (77) 403 71 00

VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego NM Polska Sp. z o.o., producenta okien drewniano- poliuretanowych oraz kołnierzy aluminiowych, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku: Elektromechanik

Przewiń do profilu firmy