Oferta pracy

Elektromechanik

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii

  • Usuwanie awarii wraz z eliminowaniem przyczyn

  • Wykonywanie inspekcji oraz przeglądów maszyn i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczny, mechaniczny)

  • Uprawnienia SEP min. 'E'

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (zmiany 12 godzinne)

Pracodawca oferuje

  • Pracę w Niepołomicach

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Prywatną Opieka Medyczna finansowana przez pracodawcę

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy