Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

  • Niepruszewo (pow. poznański)

    Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • naprawy, konserwacja oraz działania prewencyjne urządzeń i sprzętu na terenie fabryki

  • nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym i magazynem technicznym

  • optymalizacja procesu utrzymania ciągłości ruchu wraz z projektami z zakresu bezpieczeństwa, p.poż i ochrony środowiska

  • prowadzenie dokumentacji działu utrzymania ciągłości ruchu zgodnie z wytycznymi przełożonego

  • realizacja planów przeglądów, napraw oraz konserwacji sprzętu

  • udoskonalanie procesu utrzymania ciągłości ruchu, podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień

  • zapewnienie wysokich standardów bhp i ochrony środowiska w miejscu pracy zgodnych ze standardami Grupy Hempel

  • ścisła współpraca z innymi działami w zakładzie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne w zawodzie mechanik, elektryk, automatyk lub mechatronik

  • doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji maszyn i urządzeń

  • mile widziane doświadczenie w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, tworzyw sztucznych lub farb i lakierów

  • uprawnienia SEP grupa 1 E,D do 1kV

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność samodzielnej naprawy maszyn

  • dokładność, sumienność, cierpliwość, otwartość, komunikatywność, zdecydowanie w działaniu oraz zdolności organizacyjne

  • mile widziane: uprawnienia obsługi wózków widłowych oraz suwnic, uprawnienia spawacza, uprawnienia grupy 2 E i D oraz grupy 3 E i D

  • podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę Hempel

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

  • pracę w zespole składającym się ze specjalistów w swojej dziedzinie

  • dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Hempel jest liderem w produkcji i sprzedaży farb przemysłowych. Obecnie posiadamy 10 jednostek badawczych, 27 fabryk, 48 biur sprzedaży i ponad 150 magazynów zlokalizowanych w strategicznych miejscach na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje oraz dążących do ciągłego rozwoju zawodowego.

Szczególną uwagę zwracamy na takie kompetencje jak: zaangażowanie, pasja, otwartość oraz innowacyjność.

Przewiń do profilu firmy