Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie
  • Grunwaldzka 87 pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 12.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jawor-Parkiet

    Firma Jawor-Parkiet, lider w produkcji gotowych podłóg drewnianych w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowe Miasto Lubawskie

    Główne zadania na stanowisku:

    • Dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych,
    • Usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,
    • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn,
    • Udział w przeglądach okresowych maszyn,
    • Nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu,
    • Proponowanie i wykonywanie modyfikacji i usprawnień.

    Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
    • Wiedza z zakresu automatyki budowy maszyn,
    • Umiejętności analizy rysunków i dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę w doświadczonym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Przedsiębiorstwa Drzewnego Jawor z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim przy ul. Grunwaldzkiej , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.