Oferta pracy

Elektromechanik

PORR S.A

  • Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie prac przeglądowych i remontowych maszyn

  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn

  • Nadzór nad powierzonym mieniem i materiałami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym lub średnie techniczne

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Uprawnienia elektryczne G1 do 1kV w zakresie eksploatacji

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem spalinowym

  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń (schematy elektryczne i hydrauliczne, katalogi części)

  • Znajomość budowy układów hydraulicznych siłowej i pneumatyki oraz automatyki przemysłowej

  • Umiejętność spawania metodą MMA lub MIG oraz cięcia palnikiem gazowym

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (cały kraj)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

  • Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PORR S.A

PORR to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Przewiń do profilu firmy