Oferta pracy

Elektromechanik

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnym Sp. z o.o. w Olsztynie jest samorządową spółką prawa handlowego. Właścicielami Spółki jest 37 samorządów z centralnej części województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zakres obowiązków:

Organizacja działań niezbędnych do utrzymania prawidłowości i ciągłości pracy w zakresie prawidłowego funkcjonowania instalacji do przetwarzania odpadów w tym m.in.:

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń elektrycznych i mechanicznych
  • realizowanie planów konserwacji
  • dbanie o stany magazynowe części zamiennych
  • wykonywanie przeglądów, napraw, regulacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • min. rocznego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • rzetelności i terminowości w wykonywaniu zadań,
  • elastyczności i adaptacji w sytuacji zmian,
  • sumienności i dokładności,
  • umiejętności myślenia analitycznego i twórczego rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomości procedur i przepisów bhp i ppoż.,
  • czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dyspozycyjności – praca w systemie III zmianowym;
  • posiadania uprawnień SEP G1 E/D.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy