Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

Orsa Moto Sp. z o.o.O firmie

4 000–4 500
brutto / mies.
  • Ozorków
    Ozorków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym;
  • Usuwanie problemów mechaniczno elektrycznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, bieżące naprawy;
  • Udział w serwisowaniu i przeglądach maszyn i urządzeń;
  • Dbanie prawidłowość zapisów w dokumentacji technicznej przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych;
  • Współpraca z działem Produkcji;
  • Udział w uruchamianiu nowych maszyn i linii produkcyjnych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów;
  • uprawnienia elektryczne do 1kV (możliwość uzyskania uprawnień w zakładzie pracy).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Premia miesięczna
  • Nagrody finansowe oparte na wynikach pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w celu podwyższania kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Producent włóknin igłowanych, włóknin impregnowanych oraz dywaników kształtowych dla przemysłu automotive.

Elektromechanik, Ozorków