Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

KLGS Spółka z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

1512

Pcim (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • - Nadzór nad maszynami oraz innymi urządzeniami,

  • - Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,

  • - Naprawa maszyn i urządzeń w przypadku awarii,

Nasze wymagania

  • - Gotowość do pracy zmianowej,

  • - Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,

  • - Wiedza techniczna z zakresu automatyki, elektryki, energetyki

  • - Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

  • - Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • - Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę (umowa o pracę, pełen etat),

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • - Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,

  • - Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia.

O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, sprzętu gospodarstwa domowego, kolejowej, budowlanej i motoryzacyjnej.

Zajmujemy się obsługą całego procesu produkcyjnego.