Oferta pracy

Elektromechanik

SWISSPOL Sp. z o.o.O firmie

SWISSPOL Sp. z o.o.

64-920

Piła

Firma SWISSPOL Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i od samego początku systematycznie poszerza swój asortyment, stawiając na nowatorskie rozwiązania w dziedzinie produkcji uszczelnień dla budownictwa. Od pierwszych lat swojej działalności spółka angażuje się w produkcję elementów systemów uszczelniających oraz izolacyjnych dla kontrahentów z branży chemii budowlanej z całego świata. Wspólne kształtowanie produktów i usług z partnerami oraz klientami to jeden z najważniejszych filarów działania naszej firmy.

Dołącz do naszej załogi !

Poszukujemy chętnych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku:

Numer ref.: Miejsce pracy: PIŁA

Opis stanowiska:

  • praca jako elektromechanik oraz specjalista utrzymania ruchu;
  • konserwacja, serwis oraz monitorowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • rozwiązywanie problemów mechanicznych takich jak: usterki, prace naprawcze i konserwacyjne;
  • dbałość o utrzymanie minimalnego zapasu części zamiennych (elektrycznych i mechanicznych);

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • zmysł techniczny oraz własna inicjatywa;
  • poszukiwanie i proponowanie nowych, lepszych rozwiązań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • podstawowa znajomość języka ang. lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • możliwości dalszego rozwoju;
  • wsparcie przełożonych w każdej sytuacji;

Ponadto oferujemy benefity:

  • pakiet prywatnej opieki medycznej z możliwością dołączenia partnera życiowego lub rodziny;
  • pakiet sportowy w tym zniżki na bilety do kina;
  • ubezpieczenie grupowe na życie;
  • inne upominki;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Firma Swisspol Sp. Z o.o., 64-920 Piła, ul. Żwirowa 1.
  2. Mogą Państwo kontaktować się z wyznaczonym przez Administratora, Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected]
  3. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
  4. Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są dane osobowe, które nie są wymienione w art. 22 KP, to konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Treść zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych”.
  5. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być upoważnieni pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji, z którymi Administrator zawarł stosowne umowy powierzenia.
  6. Państwa dane osobowe zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, przy czym jako zakończenie procesu rekrutacji uznaje się moment podpisania umowy przez wybranego kandydata, po tym okresie dane zostaną trwale usunięte.
  7. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, a także prawo do sprostowania, ograniczenia przetwarzania i do usunięcia danych osobowych.
  8. Jeżeli uznają Państwo, iż naruszono przepisy o ochronie danych osobowych to mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy