Elektromechanik

OTP S.A.O firmie

  • ul. Chemików 7
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

OTP S.A.

ul. Chemików 7

Płock

OTP S.A. z siedzibą w Płocku przy ulicy Chemików 7
od lutego 2016 r. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Trans Polonia.
Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w transporcie
materiałów niebezpiecznych w zakresie transportu paliw oraz gazu płynnego (LPG).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
ElektromechanikNumer ref.: Numer ref.: 02/06/2020/RJ

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów
  • elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • bieżące raportowanie wykrytych usterek
  • dbanie o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu
  • dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji systemowej działu
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn, urządzeń i instalacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe (profil elektryk, elektromechanik, mechanik lub automatyk)
  • doświadczenie w pracy dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektromechanik lub podobnym w firmie produkcyjnej - 2 lata
  • uprawnienia SEP gr. E1, E2 i E3
  • znajomość budowy instalacji elektrycznej pojazdów ciężarowych
  • umiejętność diagnozy i naprawy układów elektrycznych, mechanicznych pneumatycznych i hydraulicznych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • pracę w zgranym zespole współpracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym
drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk   "Aplikuj".
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OTP SA z siedzibą w Płocku moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym, w celu udziału w rekrutacji na stanowisko [nazwa stanowiska [●] nr ref: [●]]. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Niepodanie przeze mnie danych osobowych może skutkować brakiem włączenia mnie w proces rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy