Oferta pracy

Elektromechanik

ORLEN Transport Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Bieżące raportowanie wykrytych usterek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe (profil elektryk, elektromechanik, mechanik lub automatyk)

  • Uprawnienia SEP gr. E1, E2 i E3

  • Znajomość budowy instalacji elektrycznej pojazdów ciężarowych

  • Umiejętność diagnozy i naprawy układów elektrycznych, mechanicznych pneumatycznych i hydraulicznych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektromechanik lub podobnym w firmie produkcyjnej - 2 lata

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Zróżnicowany zespół pracowników

  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki

  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej