Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik pojazdów ciężarowych

JAN ZARĘBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Polna 11, Murowana Goślina
    Murowana Goślina, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Polna 11

Murowana Goślina

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie diagnostyki komputerowej pojazdów ciężarowych

  • Naprawa instalacji elektrycznej pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep

  • Lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektronicznych pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep

  • Dbanie o jakość realizowanych usług serwisowych

Nasze wymagania

  • Do współpracy szczególnie zapraszamy osoby ze znajomością specyfiki napraw pojazdów marki JELCZ

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki/ elektromechaniki samochodowej

  • Doświadczenie na stanowisku elektromechanika

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz doświadczenie w pracy z komputerem diagnostycznym

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stale rozwijającej się

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

  • stałość w terminach wypłat wynagrodzeń

  • stały rozwój zawodowy

  • zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00

  • dla kandydatów spoza Wielkopolski nasza firma gwarantuje zakwaterowanie

Firma Jan Zaręba sp. z o.o. istnieje od 1982 roku. Od samego początku swojej działalności firma specjalizuje się w wykonywaniu napraw pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, ze szczególnym uwzględnieniem napraw i przygotowania do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny cystern do transportu towarów niebezpiecznych wg ADR. Ponadto wykonujemy badania, naprawy i modernizacje urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnej mieszanki betonowej zamontowanych na pojazdach samochodowych.

Przewiń do profilu firmy