Oferta pracy

Elektromechanik pojazdów ciężarowych

Woźniak - TransportO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Firma transportowa z Poznania, w związku z ustawicznym rozwojem, zatrudni elektromechanika pojazdów ciężarowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie;

  • samodzielność;

  • umiejętność diagnozowania usterek;

  • znajomość obsługi komputera, urządzeń diagnostycznych;

  • znajomość układów elektrycznych oraz umiejętność ich naprawy;

  • umiejętność montażu dodatkowych zespołów i modułów elektrycznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie;

  • miłą atmosferę w pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania.

Woźniak - Transport

Firma Woźniak Transport powstała w 1999 roku i od samego początku była nastawiona na świadczenie profesjonalnych usług transportowych dla dużych producentów betonu towarowego i prefarbykatów betonowych.

Z biegiem lat, zgodnie z potrzebami rynku podejmowaliśmy się nowych wyzwań, co sprawiło, że wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i rozpoczęcia współpracy z nasza firmą.

Dbamy o profesjonalizm usług. Jego gwarancją jest korzystanie z dobrej klasy maszyn oraz zaufanie do kadry pracowników – osób z wieloletnim stażem i kierunkowym doświadczeniem. Dostosowujemy nasze propozycje do potrzeb Klientów. Cechuje nas elastyczne podejście do realizowanych usług.

Przewiń do profilu firmy