Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

elektromechanik pojazdów samochodowych

  • Wałcz, Szczecinek, Kamień Pomorski, Stargard, Piła, Chodzież, Złotów, Nowa Sól, Świebodzin, , zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku? Z nami nabierze ona rozpędu. Zapoznaj się z ogłoszeniem i prześlij swoje CV.  Możesz też wysłąć SMS o treści "mechanik" na numer 609 305 209 - opowiemy Ci o szczegółach.

    Dla naszego Klienta w Wałczu poszukujemy osób na stanowisko

    Nr ref.: /420/02/2019/MS/37323
    Wałcz, Szczecinek, Kamień Pomorski, Stargard, Piła, Chodzież, Złotów, Nowa Sól, Świebodzin,
    oferujemy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą!
    • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
    • szeroki pakiet specjalistycznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • możliwość pracy "od zaraz"
    • możliwość otrzymania wysokich premii
    • pakiet ubezpieczeń medycznych
    • wysokie standardy pracy
    • stabilną pracę w nowoczesnej firmie
    • perspektywę dalszego indywidualnego rozwoju
    • pomoc w zakwaterowaniu osób spoza Wałcza
    • możliwość otrzymania mieszkania służbowego
    zadania
    • diagnozowanie i naprawa usterek w pojazdach użytkowych oraz w samochodach ciężarowych
    • wykonywanie obsług, napraw i regeneracji zespołów i podzespołów samochodowych zgodnie z ustalonym zakresem oraz technologią
    • naprawa układów elektrycznych EBS, ABS
    • naprawa instalacji elektrycznych
    • czytanie i posługiwanie się schematami elektrycznymi i pneumatycznymi

    oczekujemy

    • kilkuletniego doświadczenia w pracy w warsztacie samochodowym, najlepiej dla samochodów ciężarowych i/lub pojazdów/naczep
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomości zagadnień elektrycznych i pneumatycznych
    • umiejętności czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
    • znajomości oprogramowania typu Webco, Knorr-Bremse, Haldex
    • umiejętności pracy w zespole oraz uczciwego podejścia do pracy
    • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego oraz obsługa komputera
    • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy. kat. C, D, E
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47