Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik - pojazdy ciężarowe, autobusy

ABP BUS & COACH sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Dziewięć Włók (pow. gdański), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ABP Bus&Coach Sp. z o.o. Sp.k. to firma na rynku autobusów, która zapewnia klientom satysfakcję z zakupu pojazdów i długoletnią korzystną dla wszystkich współpracę. ABP Bus&Coach jest autoryzowanym przedstawicielem IVECO BUS należącego do CNH Industrial, drugiego co do wielkości producenta autobusów w Europie. Wieloletnie doświadczenie, a także współpraca z włoskim koncernem Iveco sprawia, że nasze autobusy cieszą się dużą popularnością w Polsce i za granicą.

W związku z uruchomieniem nowej autoryzowanej stacji obsługi poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za naprawę elektromechaniki w autobusach i pojazdach ciężarowych.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw elektrycznych w zakresie ustalonym z Kierownikiem Serwisu
  • Diagnozowanie usterek elektrycznych
  • Wykonanie napraw zgodnie z dokumentacją techniczną producenta
  • Montaż, kontrola i naprawa układów elektrycznych
  • Demontaż i montaż części zamiennych i podzespołów, weryfikacja ich stanu technicznego

NASZE WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: zawodowe/średnie techniczne samochodowe lub elektroniczne
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata związane z naprawami pojazdów mechanicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera

TO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Organizację pracy według standardów marki IVECO
  • Szkolenia
  • Profesjonalne i wyposażone w najwyższej jakości sprzęt stanowisko pracy
  • Różnorodność wykonywanych czynności
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowo powstały budynek, nowoczesny serwis samochodowy, bardzo dobre zaplecze socjalne)
  • Praca w godzinach 8-16
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne