Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

Konsorcjum Stali SAO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy i konserwacje maszyn zbrojarskich
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku elektromechanika
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie automatyki przemysłowej
  • Zaangażowanie w pracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w kontaktach z serwisem

To oferujemy

  • Wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia;
  • Szkolenia do wykonywanej pracy;
  • Posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca;
  • Dofinansowania urlopowe;
  • Dodatki świąteczne;
  • Niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Konsorcjum Stali SA

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Elektromechanik, Poznań