Oferta pracy

Elektromechanik

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 11:00-19:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Jadwigi Wajsówny 7

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek i ich usuwanie

  • Naprawianie samochodów w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej według technologii napraw producenta

  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji warsztatowej

  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy i czystość naprawianych pojazdów.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową

  • Znajomość rozwiązań elektrycznych i mechanicznych w pojazdach

  • Prawo jazdy kat. B

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

  • Znajomość standardów importerskich Grupy VW będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przyjazna atmosfera i dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikowanie bez cv, telefon: 661 975 070 (forma kontaktu: sms)