Oferta pracy

Elektromechanik

LeasingTeam Group

7 400 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy urządzeń oraz środków transportowych, zabezpieczenie ich ciągłej pracy wykonywanie napraw sortera oraz okresowych przeglądów

  • Ścisła współpraca z przełożonym w kwestii realizacji projektów tj. przeróbki, modyfikacja usprawnienia

  • Dozór prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne

  • Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem zakładu na polecenie Supervisorów Utrzymania Ruchu

  • Dbałość nad powierzonymi narzędziami, urządzenia oraz sprzętem

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz wykształcenie technicznie (min. Zasadnicze lub średnie techniczne kierunek elektryka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)

  • Uprawnienia SEP typu E do 1 kV

  • Potrafisz analizować schematy elektryczne

  • Chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie w zawodzie (mile widziane doświadczenie w zakresie elektromechaniki oraz mechaniki)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio u klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7400 zł brutto

  • Pracę w systemie 3 zmianowym 6/14; 14/22; 22/6

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na stanowisku technicznym u jednego z liderów branży

  • Wiele dodatków pozapłacowych w tym:

  • Wczasy pod gruszą

  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenie na życie i na wypadek niezdolności do pracy

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy