Oferta pracy

Elektromechanik

ASISTWORK Sp. z o.o.

6 5007 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

  • diagnozowanie i naprawa instalacji

  • wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja

  • naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych

  • kładzenie kabli, tras kablowych dla nowych instalacji automatyki, elektryki, oświetlenia, ogrzewania

  • naprawa uszkodzonych elementów w rozdzielniach energii elektrycznej

  • pomiary termowizyjne rozdzielni energetycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej na stanowisku elektryka, elektromechanika, automatyka

  • wykształcenie w kierunku elektryka/automatyka

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętności mechaniczne, ślusarskie

  • uprawnienia SEP do 1kV na eksploatacje

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • wynagrodzenie w przedziale 6500-7000zł brutto miesięcznie

  • pracę na jedną zmianę w godzinach 6-14

  • stabilne zatrudnienie

  • odzież roboczą

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie oraz prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie