Oferta pracy

Elektromechanik

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń oraz infrastruktury fabryki

  • Naprawa oraz stały nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Serwisowanie oraz kontrola stanu technicznego

  • Wykonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • (elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne)

  • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • oraz pracy z dokumentacją techniczną

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Gotowość w pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z Firmą Lisner

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Bonus na święta (świadczenie pieniężne)

  • Smaczny obiad ZA DARMO

  • Bezpłatny dojazd do pracy z określonych kierunków

  • Przestronne szatnie z prysznicami

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed

  • Koszt badań wstępnych oraz wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych pokrywa pracodawca

  • Dofinansowana karta sportowa

  • Możliwość wykupienia ubezpieczenie na życie za atrakcyjną cenę

  • Program poleceń pracowniczych (poleć znajomego do pracy i otrzymaj 2000 zł BRUTTO)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy na święta

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

Zobacz jak to robimy! www.lisner.pl/kariera/

Przewiń do profilu firmy