Oferta pracy

Elektromechanik

Grafton Recruitment

5 0006 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, dostarczająca najwyższej jakości wyroby chemiczne, szukamy osoby na stanowisko: Elektromechanik

Miejsce pracy: okolice Buku

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy, konserwacja oraz działania prewencyjne urządzeń i sprzętu na terenie fabryki

  • Nadzór nad procesem utrzymania ciągłości ruchu

  • Prowadzenie dokumentacji działu

  • Realizacja planów przeglądów, napraw oraz konserwacji sprzętu

  • Podnoszenie wydajności, wprowadzanie usprawnień

  • Praca zgodnie ze standardami firmy w zakresie BHP i ochrony środowiska

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w zawodzie mechanik, elektryk, automatyk lub mechatronik

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji maszyn i urządzeń

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia SEP grupa 1 E,D do 20kV

  • Umiejętność obsługi komputera i samodzielnej naprawy maszyn

  • Dokładność, sumienność i komunikatywność

  • Mile widziane: uprawnienia obsługi wózków widłowych oraz suwnic, uprawnienia spawacza, uprawnienia grupy 2 E i D oraz grupy 3 E i D

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premię miesięczną

  • Pracę w nowoczesnej fabryce i zespole specjalistów

  • Dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Możliwość rozwoju swoich kwalifikacji

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy