Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma HKL Baumaschinen Polska Sp z o.o  o ugruntowanej pozycji na rynki poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka i naprawa elektromechaniczna oraz mechaniczna maszyn budowlanych
    • Montaż wyposażenia dodatkowego
    • Przygotowywanie maszyn do sprzedaży lub wynajmu,
    • Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych

    Wymagania:

    • Znajomość technologii napraw elektrycznych i umiejętność czytania schematów
    • Prawo jazdy kat B (czynny kierowca)
    • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,
    • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (maszyny budowlane, maszyny rolnicze, motoryzacja, utrzymanie ruchu itp.) ,
    • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej,
    • Gotowość do pracy w terenie (naprawy lub przeglądy maszyn na miejscu ich pracy)
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wsparcie doświadczonego zespołu,
    • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego,
    • System premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.