Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

BONG Cały Świat Kopert Sp. z o.o.O firmie

  • Ustronna 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BONG Cały Świat Kopert Sp. z o.o.

Ustronna 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania ruchu linii produkcyjnych oraz maszyn

  • Natychmiastowe podejmowanie działań naprawczych podczas awarii linii produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń

  • Współpraca z działem produkcji

  • Nadzór nad magazynem części zamiennych

  • Kontakt z dostawcami części zamiennych oraz serwisem zewnętrznym

  • Tworzenie/uzupełnianie dokumentacji technicznej

  • Przestrzeganie standardów i procedur zgodnych z BHP

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Masz 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znasz i rozumiesz zagadnienia mechatroniki

  • Nie boisz się pracy z wysokim napięciem

  • Maszyny starego typu nie mają przed Tobą tajemnic

  • Potrafisz korzystać z dokumentacji technicznej (m.in. schematy zasilania i sterowania elektrycznego)

  • Potrafisz obsługiwać komputer i urządzenia elektroniczne

  • Masz aktywne prawo jazdy kat. B

  • Jesteś samodzielny

  • Możesz pracować na 2 zmiany (6-14, 14-22)

  • Masz uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji sieci energetycznych o napięciu do 1KV (mile widziane)

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Możliwość wieloletniego, stabilnego zatrudnienia

  • Szkolenie oraz opieka doświadczonego pracownika

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym zrobienia uprawnień SEP

  • Możliwość wdrażania własnych usprawnień

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę z możliwością dołączenia rodziny

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • A także dodatkowe pieniądze na wakacje, święta i imprezy integracyjne

  • Łatwy dojazd liniami 243, 610, 611, 616, 690, 702 – przystanek Luboń/Żabikowo

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych opakowań i kopert. Z naszych produktów korzystają ludzie w całej Europie. Nazywamy się Bong Cały Świat Kopert i możesz nas znaleźć w Poznaniu na ul. Ustronnej 14.

Przewiń do profilu firmy