Logo Pracuj.pl

Elektromechanik

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.O firmie

CARLETTI POLSKA Sp. z o.o.

Gordziałkowskiego 12

Pruszków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:
  • montaż, konserwacja i naprawa urządzeń technicznych, elektrycznych i maszyn produkcyjnych
  • bieżąca kontrola instalacji elektrycznych, urządzeń zabezpieczających i sterujących
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe
  • znajomość napraw i konserwacji urządzeń produkcyjnych przemysłu spożywczego
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, systematyczność, zdolność samoorganizacji pracy
  • uprawnienia SEP do 1kW
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • Pracę w duńskiej firmie z branży czekoladowej.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zaangażowanym zespole.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pakiet socjalny.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatem.

O nas

Carletti Polska sp. z o. o. to producent wysokiej jakości bombonierek, nadziewanych pralin i cukierków. W naszych bombonierkach znajdziecie czekoladki w całej gamie kształtów i smaków, również ręcznie zdobione. Aby zaspokoić gusta i smaki naszych Klientów stale rozszerzamy swój asortyment, a obecnie rozbudowujemy naszą fabrykę w Pruszkowie.

Elektromechanik, Gordziałkowskiego 12, Pruszków