Elektromechanik

  • Pułtusk, Kleszewo (pow. pułtuski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-21
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-12-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLBRAM STEEL GROUP SP. Z O.O. S.K.

    Wiodący producent systemów ogrodzeniowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz stałym poszerzaniem grona klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pułtusk (okolice), Kleszewo (pow. pułtuski)

    Opis stanowiska:

    • utrzymanie ciągłej sprawności technicznej linii produkcyjnej
    • wykonywanie bieżących napraw, przeglądów i konserwacji maszyn
    • wykonywanie prac remontowych oraz usuwanie awarii
    • wykonywanie planowych przeglądów technicznych urządzeń
    • wykonywanie usprawnień i modernizacji maszyn i urządzeń
    • prowadzenie dokumentacji przeglądów i napraw
    • praca zmianowa

    Wymagania:

    • wykształcenie elektromechaniczne, elektryczne, lub elektroniczne
    • preferowane osoby z min. 2 letnim doświadczeniem zawodowym w dziale utrzymania ruchu
    • uprawnienia SEP minimum do 1 Kv
    • sumienność, odpowiedzialność, rzetelność
    • zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę zmianowa
    • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na   przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
    Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kleszewo 44, 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.