Oferta pracy

Elektromechanik

BACKER OBR Sp. z o.o.

  • Szczecińska 22, Pyrzyce
    Pyrzyce, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Szczecińska 22

Pyrzyce

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów, obsługa programu UMUP.

  • Przygotowywanie harmonogramów przeglądów.

  • Likwidacja awarii, analiza źródłowych ich przyczyn.

  • Planowanie napraw.

  • Wykonywanie prostych przeróbek i modyfikacji.

  • Wykonywanie zadań ślusarskich.

  • Obsługa elektronarzędzi.

  • Prowadzenie prostych prac konserwacyjnych budynku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne min. średnie(elektryka, automatyka, mechatronika).

  • Doświadczenie w diagnostyce, naprawach, przeglądach, remontach oraz modernizacjach w środowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnych.

  • Biegła obsługa narzędzi warsztatowych oraz elektronarzędzi.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze, E1, wózki widłowe, praca na wysokości.

  • Umiejętność rysowania schematów elektrycznych i technicznych.

  • Znajomość metody utrzymania ruchu TPM.

  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Przejrzysty system premiowy.

  • Program kafeteryjny Sodexo.

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.

  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Program rekomendacji pracowniczych - bonus 1000zł brutto.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z managerem

3

Spotkanie z managerem i dyrektorem

Pozwól sobie na rozwój pełen energii, zainspiruj się - Backer OBR!

Jesteśmy prężnie działającym, wiodącym producentem grzałek elektrycznych i elementów grzejnych. Jako pracodawca dbamy o atmosferę panującą w naszej firmie, chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że firma dba o jego potrzeby, rozwój i dobre samopoczucie dlatego każdy pracownik ma możliwość rozwoju oraz wszyscy, niezależnie od stanowiska jesteśmy ze sobą na "ty”.

Wspieramy i inicjujemy rozwój naszych pracowników, dofinansowując oraz organizując im udział w szkoleniach, kursach oraz studiach podnoszących kwalifikacje zawodowe, a zarazem poziom wykształcenia. Umożliwiamy poznawanie nowoczesnych technologii i działanie w międzynarodowym środowisku opierające się na wysokich standardach jakości i zarządzania.

Przewiń do profilu firmy