Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektromechanik

Klient Pracuj.plO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie utrzymania ruchu ciągłości pracy urządzeń pod względem elektrycznym i mechanicznym

  • Usuwanie awarii maszyn, urządzeń

  • Diagnozowanie usterek i analiza ich przyczyn w celu minimalizacji kosztów zatrzymań i napraw,

  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów przeglądów technicznych i remontów

  • Ustawianie geometrii, łożyskowanie, układy napędowe

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu

  • Znajomość budowy maszyn konwencjonalnych oraz CNC

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV E

  • Znajomość mechaniki maszyn do obróbki skrawaniem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premię kwartalną

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

  • Dodatki m.in. na święta

Klient Pracuj.pl

Nasz Klient, to firma zajmująca się wsparciem technicznym zakładów produkcyjnych a w szczególności relokacją maszyn i linii oraz serwisem maszyn.

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.