Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik

GEALAN Polska Sp. z o.o.

  • Rudzka 31, Rzgów
    Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rudzka 31

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym i mechanicznym;

  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów;

  • raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego;

  • zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i długotrwałych awarii;

  • nadzór nad pracą urządzeń energetycznych;

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami;

  • regeneracja, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń;

  • ścisła współpraca z działami produkcji;

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średnie techniczne, mile widziane: Elektryk/Elektromechanik;

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata, jako Elektryk, bądź w dziale Utrzymania Ruchu;

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych;

  • znajomości zagadnień elektrycznych w obszarze Utrzymania Ruchu;

  • uprawnień SEP grupa 1 i 2 Eksploatacja do 1kV;

  • dyspozycyjności- praca na 2 zmiany;

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy;

  • szkolenia merytoryczne;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowego i kart Multisport, świadczenia okolicznościowe;

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej.

Chętnie nauczymy Cię obsługi maszyn oraz urządzeń do produkcji a nasz wewnętrzny trener zaopiekuje się Tobą w okresie wdrażania Cię do pracy!

Przewiń do profilu firmy