Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromechanik Samochodów Ciężarowych

  • 49479 Ibbenbüren, Niemcy
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niemiecka firma transportowa z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku zatrudni elektromechaników specjalizujących się w naprawie samochodów ciężarowych. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujemy się transportem kontenerów na obszarze Niemiec, Szwajcarii i Francji. Nasza flota składa się z ponad 60-ciu samochodów. Siedziba firmy posiada zaplecze w postaci warsztatu samochodowego, w którym personel mechaników, elektromechaników zajmuje się naprawą pojazdów należących do przedsiębiorstwa.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

    Miejsce pracy: 49479 Ibbenbüren

    Region: Niemcy

    Opis stanowiska:

    • diagnoza i naprawa samochodów ciężarowych i przyczep
    • usuwanie awarii, regeneracja, konserwacja
    • wykonywanie przeglądów
    • system pracy: min. 4/1

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe kierunkowe – mechanik samochodowy, elektryk
    • znajomość budowy samochodów ciężarowych i przyczep
    • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
    • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz instrukcji
    • umiejętność spawania
    • doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 6 m-cy
    • odpowiedzialność, dyspozycyjność, punktualność, motywacja
    • mile widziana  min. podstawowa znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • terminową wypłatę wynagrodzenia
    • niemieckie ubezpieczenie społeczne
    • niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwianiu formalności, również w uzyskaniu tzw. Kindergeld ok. 180 Euro / dziecko)
    • nowoczesną flotę,  samochody marki Mercedes, Man
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz
    • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
    • doradztwo i pomoc na miejscu w języku polskim

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Holger Forstmann Transporte GmbH Co. & KG z siedzibą w Ibbenbüren."