Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Samochodowy

Motor CentrumO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i naprawa elektrycznych i elektronicznych układów w pojazdach samochodowych

  • Kontrola stanu technicznego zespołów i układów elektrycznych i mechanicznych, przeprowadzanie ich regulacji i konserwacji

  • Montaż/demontaż instalacji elektrycznych lub ich części

Nasze wymagania

  • min. 1-rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenia kierunkowego,

  • szerokiej wiedzy z zakresu elektroniki i elektromechaniki samochodowej,

  • znajomości obsługi urządzeń diagnostycznych,

  • sumienności i odpowiedzialności,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • prawa jazdy kat. B.,

  • doświadczenie w markach japońskich będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Motor Centrum

Motor Centrum to autoryzowany dealer marek Opel, Suzuki i Mitsubishi

oraz motocykli Harley-Davidson. Ponad 20-letnie doświadczenie i kompleksowość oferty sprawiają, że staliśmy się centrum motoryzacyjnym, które oferuje klientom pełen zakres usług – od zakupu samochodu przez finansowanie, aż po profesjonalną obsługę posprzedażną. Takie podejście sprawia, że w ramach jednej wizyty w salonie, klient jest w stanie załatwić wszystkie niezbędne formalności, oszczędzając w ten sposób czas.

Przewiń do profilu firmy