Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik Samochodowy

Euro-car Sp z o.o.

  • Pucka 127, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Pucka 127

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie diagnostyki oraz napraw elektrycznych i elektronicznych

  • wykonywanie testów komputerowych i prostych napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności elektro-mechanik samochodowy lub elektronik samochodowy

  • masz doświadczenie w prowadzeniu napraw mechanicznych oraz diagnozowaniu usterek elektronicznych i elektrycznych

  • potrafisz wykonywać testy komputerowe

  • obsługujesz programy do diagnostyki samochodów

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • program wdrożenia do zadań na stanowisku

  • odzież roboczą

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • bonusy pracownicze na produkty i usługi firmy

  • dostęp do nowoczesnych technologii napraw i narzędzi diagnostycznych

  • szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej częścią międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Euro-Car to ponad 25 lat doświadczenia w sprzedaży, a także obsłudze serwisowej samochodów osobowych i dostawczych. Naszą wizją, którą na przestrzeni lat realizujemy, jest bycie stabilną, rozpoznawalną i wiodącą grupą podmiotów na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Naszą pozycję zbudowaliśmy na byciu autoryzowanym dealerem marki Ford.

Dziś poszerzamy naszą działalność o autoryzację na sprzedaż marek Fiat, Alfa Romeo i Jeep.

Przewiń do profilu firmy