Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromechanik samochodowy

Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o.

  • Batalionów Chłopskich 1A, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Batalionów Chłopskich 1A

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

Osoba na tym stanowisku wzmocni dział doposażeń samochodów nowych i używanych i będzie się zajmować m.in. montażem alarmów, czujników parkowania, haków holowniczych, instalacji gazowych, GPS i innych akcesoriów, a wraz z nabytym doświadczeniem również diagnostyką pojazdów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, najlepiej kierunkowe,

  • podstawy mechaniki,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • 3-letnie doświadczenie w branży samochodowej (niekoniecznie w ASO),

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności organizacyjne,

  • prawo jazdy kat. B – czynne,

  • uprzejmość, uczynność,

  • dokładność, sumienność, samodzielność, szybkość w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie u stabilnego pracodawcy,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • szkolenia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Autoryzowany Dealer Toyota Nowakowski, istnieje na rynku dolnośląskim od ponad 30 lat. Obecnie posiadamy 3 obiekty – w Bielanach Wrocławskich, Wałbrzychu oraz w Jeleniej Górze.

Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi, niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów. Naszym atutem jest kompetentna i stała kadra - zespół ludzi z pasją.

Przewiń do profilu firmy